HAVAALANI TRANSFER


Transfer Hizmetleri
Deneyimli personel ve yeni model araç filomuz ile Gaziantep Havalimanı başta olmak üzere yakın bölge havalimanlarından transfer hizmetleri sunmaktayız. Konaklayacağınız otel transferleri, şehirler arası transferler ve gezi-grup transferleri; kaliteli hizmet anlayışı müşterilerimize sunmaktayız.
Filomuzda tüm araçlarımız ulaştırma bakanlığı yetki belgelerine sahip olup Koltuk Ferdi Kaza Sigortası mevcuttur.
VİP Araç Kiralama
Deneyimli personel ve son model VİP araçlarımızla özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyacına yönelik araçları, şoförlü veya şoförsüz olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; firma misafirlerinin karşılanması, konaklama alanlarına, şehiriçi veya şehirdışı ulaşımları sağlanmaktadır.
Otobüs Kiralama
“Müşteri Memnuniyeti” ilkesi ile müşterinin talepleri doğrultusunda uzun ve kısa dönem seyahatlerinizde ; ihtiyacınıza yönelik araçlarımızla programlarınıza özel olarak hizmetinizde sunmaktayız. Seyahat Acentaları-Konsolosluklar- Belediyeler- Dernekler- Meslek odaları- Fabrikalar- İşyerleri- Firmalar ve Şirketler -Siyasi Partiler – Üniversite ve Okul Gezileri- Yurtdışı, Yurtiçi Turlar- Düğünler- Toplantılar -Aktiviteler için otobüs kiralama hizmeti.
Filomuzda tüm araçlarımız ulaştırma bakanlığı yetki belgelerine sahip olup Koltuk Ferdi Kaza Sigortası mevcuttur.
Karaca Ahmet Mah. Bahaeddin Nakipoğlu Blv. Şehitkamil, Gaziantep/TÜRKİYE
328 93 93 - 328 96 86
328 97 87 - 328 98 99
Copyright © 2019 YAZAR TUR